Пропустить

Есть ли Осинки во Львове?

Осинки из разных стран и городов - объединяйтесь! Здесь можно найти своих землячек и соседей, договориться о встрече в реале, обменяться местной информацией о местах покупок тканей, пряжи и т.д...
  • Аватара пользователя
  • Квітка Не в сети
  • Сообщения: 209
  • Зарегистрирован: сен 24, 2007 08:07
  • Откуда: Украина
  • Благодарил (а): 721 раз
    Поблагодарили: 218 раз
Привіт!
Я купляю нитки тільки в магазині "Все для рукоділля" біля пам"ятника Грушевському (вже, здається багато про нього тут згадували) - не тому, що інших не знаю, а тому, що дуже там подобається, продавщиці дуже приємні, завжди радо допомагають.Мене вже там всі знають і деколи я приходжу навіть не щось купити, а просто показати зв"язану річ :) .
А виробників я якось не вибираю, я просто дивлюся на нитки і купляю, які подобаються чи підходять (вже навчилася відрізняти якісні-неякісні). Намагаюся просто не брати найдешевше, хіба на якісь там шкарпетки додати, тому що вкласти працю у велику річ з не дуже хорошими нитками, які швидко форму втратять, або зваляються - це якось сумно...
  • Аватара пользователя
  • Gajechka Не в сети
  • Сообщения: 1855
  • Зарегистрирован: дек 24, 2007 10:35
  • Благодарил (а): 2059 раз
    Поблагодарили: 2714 раз
Я так розумію, що це йдеться про магазин на вул.Волошина? Нитки продають в підвалі, а на горі все для вишивання, так? Там дійсно дуже великий вибір ниток, але існує одна незручність яка можливо і не розповсюджується на постійних клієнтів, я про те що там неможливо повернути, наприклад, невикористаний моток ниток. Ну і ціни там трохи дорожчі... :Cc:
  • Аватара пользователя
  • Квітка Не в сети
  • Сообщения: 209
  • Зарегистрирован: сен 24, 2007 08:07
  • Откуда: Украина
  • Благодарил (а): 721 раз
    Поблагодарили: 218 раз
Та, це саме той магазин.
Я вже давно постійний клієнт, тому про такі речі навіть не задумувалася... Але я і ніколи нічого не повертала, я робила по іншому - брала, припустимо 5 мотків, а 1-2 просила відкласти на тиждень (вони записують в спеціальний зошит), і тоді через пару днів уже видно, вистачить мені чи ні.
  • Аватара пользователя
  • Gajechka Не в сети
  • Сообщения: 1855
  • Зарегистрирован: дек 24, 2007 10:35
  • Благодарил (а): 2059 раз
    Поблагодарили: 2714 раз
Дуже приємно, що ви для себе придумали саме такий спосіб, а мені часом приходиться і повертати, а часом прошу по телефоні залишити для мене ті чи інші ниточки. А те що спілкування в магазині з приємною продавщицею має велике значення - це факт. Саме тому я є клієнтом магазину "Пряжа" і також як і ви часом захожу просто показати зв`язану річ. :Cc:
  • Аватара пользователя
  • Galya-knitti Не в сети
  • Сообщения: 2015
  • Зарегистрирован: авг 15, 2008 18:11
  • Откуда: Ukrainian west
  • Благодарил (а): 12614 раз
    Поблагодарили: 16702 раза
Привіт ,дівчата!!!Квітка , я рада,що ти замітила мої роботи !yee-2:І У МЕНЕ ДО ВАС ПРОХАННЯ---чи могли б ви мені поцікавитися ,чи є десь у Львові по тканинних або інш. магазин. "водорастворимий флазелин" ,так хочеться крейзі-технологію попробувати :Cc: Дякую!
  • MariannaP Не в сети
  • Сообщения: 9
  • Зарегистрирован: июл 16, 2007 11:33
  • Откуда: Украина
  • Благодарил (а): 40 раз
    Поблагодарили: 2 раза
Привіт усім львів"яночкам! А я для себе новий магазин пряжі відкрила! У центрі, на початку Пекарської, у Призмі, на 2-му поверсі. Дуже гарний вибір і ціни. Семенівської пряжі я більше ніде не бачила.
  • Solomija Не в сети
  • Сообщения: 1
  • Зарегистрирован: окт 13, 2008 13:02
  • Откуда: Украина, Львов
Я теж на Пекарську хожу. Подобається і асортимент, і продавець, дуже приємна жінка. При мені їй свої роботи приносили, здається, вони навіть на продаж готові речі беруть.
  • Аватара пользователя
  • Zironjka Не в сети
  • Сообщения: 61
  • Зарегистрирован: ноя 10, 2007 19:35
  • Откуда: Poland
  • Благодарил (а): 3 раза
    Поблагодарили: 71 раз
привіт львівянкам!!як добре що знайшла своїх землячок тут.прийміть і мене у свою компанію,Я теж зі Львова.але живу у Польщі :D
  • MariannaP Не в сети
  • Сообщения: 9
  • Зарегистрирован: июл 16, 2007 11:33
  • Откуда: Украина
  • Благодарил (а): 40 раз
    Поблагодарили: 2 раза
Zironjka! Вітаємо тебе у нашій компанії! Розкажи, що в"яжеш!
  • Аватара пользователя
  • Zironjka Не в сети
  • Сообщения: 61
  • Зарегистрирован: ноя 10, 2007 19:35
  • Откуда: Poland
  • Благодарил (а): 3 раза
    Поблагодарили: 71 раз
Я вяжу в основному для задоволення,і для заспокоення душі :D ,На свята планую приїхати до Львова і запастися нитками.Прочитала що у Львові відкрилося багато магазинів з нитками,це добре.буде з чого вибрати.Дівчата-вязальниці а віскозу можна десь знайти?бо у Польщі я її не зустрічала.
  • Nadeya Не в сети
  • Сообщения: 371
  • Зарегистрирован: сен 4, 2005 18:38
  • Откуда: Германия
  • Благодарил (а): 1389 раз
    Поблагодарили: 4269 раз
девочки, я тоже только увидела, что есть осинки и со Львова! принимайте меня тоже в компанию, правда, я уже много лет живу в Германии, но во Львове бываю летом у родителей...а родители мои живут видимо по соседству с Квиткой, около Автовокзала на стрийской, так что мы ещё и соседи, можно сказать :D
Буду тоже благодарна за магазины с пряжей, а то я только нашла один отдел, он находится недалеко от Галицкой площади/, на улице, которая ведёт на площадь рынок, сейчас и не вспомню как она называется, в 2 шагах от магазина Антошка, вроде бы, там напротив ещё сбер.банк....Во, объяснила как :D совсем улицы забыла...
а вы не планируете летом встречу?...
  • MariannaP Не в сети
  • Сообщения: 9
  • Зарегистрирован: июл 16, 2007 11:33
  • Откуда: Украина
  • Благодарил (а): 40 раз
    Поблагодарили: 2 раза
Летом встретиться - это очень хорошо! Я - за!!!
А этот магазинчик, о котором вы говорите, я знаю (только Антошка переехал в бывший Детский мир), но сейчас в основном хожу на Пекарскую, мне там и ассортимент, и обслуживание больше нравится. А на днях я там пряжу для валяния купила. Правда, не знаю, что теперь с ней делать, как потступиться.
А вискоза, кстати, тоже там есть.
  • Аватара пользователя
  • Zironjka Не в сети
  • Сообщения: 61
  • Зарегистрирован: ноя 10, 2007 19:35
  • Откуда: Poland
  • Благодарил (а): 3 раза
    Поблагодарили: 71 раз
так.так. Антошка був 100 років назад.. :D а на Пекарській то де конкретно?а то в мене трохи погано з оріентаціею в місцевосці :D так все помінялося....а для валяння треба щось звязати і зваляти.. :D ( ну і порадила) :D
  • MariannaP Не в сети
  • Сообщения: 9
  • Зарегистрирован: июл 16, 2007 11:33
  • Откуда: Украина
  • Благодарил (а): 40 раз
    Поблагодарили: 2 раза
На Пекарській - на початку, у Призмі, на 2-му поверсі.
  • Аватара пользователя
  • Zironjka Не в сети
  • Сообщения: 61
  • Зарегистрирован: ноя 10, 2007 19:35
  • Откуда: Poland
  • Благодарил (а): 3 раза
    Поблагодарили: 71 раз
ок.буду шукати.
Ответить
Вернуться в «География Осинки»