Пропустить

Есть ли Осинки во Львове?

Осинки из разных стран и городов - объединяйтесь! Здесь можно найти своих землячек и соседей, договориться о встрече в реале, обменяться местной информацией о местах покупок тканей, пряжи и т.д...
  • Аватара пользователя
  • 7J Не в сети
  • Сообщения: 231
  • Зарегистрирован: фев 9, 2007 08:19
  • Откуда: украина хмельницкая обл
  • Благодарил (а): 16 раз
    Поблагодарили: 12 раз
Милі дівчата,які ви молодці,що ви спілкуєтесь,я з Хмельничини,
але часто буваю у Львові, у мене донька навчається в університеті
ім.Франка, проживає біля Полярону.Я в захваті від Львова,
можу годинами ходити і насолоджуватись його красотами,
можливо мені подобається старе місто тим, що нагадує мою улюблену
Ригу,дуже жалкую, що проблемно туди попасти,я на Україні проживаю
з 96року.Коли я буваю у Львові , то годинами можу ходити по вернісажу, донька аж сердиться і обов"язково відвідую
вірменську церкву,хоч я українка-но вірменська церква , для мене,
це щось...,кожного разу бачу все в іншому аспекті.
Ниток для вязання у Львові не купляю,порівняно з Хмельницьким - дорого(є можливість закупляти в Москві),тканини-ассортимент кращий,а ціни вищі.Вибачте ,що вставила своїх 5 копійок.
  • Аватара пользователя
  • Дорогая Не в сети
  • Сообщения: 864
  • Зарегистрирован: окт 18, 2005 12:11
  • Откуда: Москва
  • Благодарил (а): 1469 раз
    Поблагодарили: 48 раз
Девочки, я к Вам с просьбой.
Собираемся во Львов в июле на выходные. Подскажите, где лучше остановиться и что посмотреть. Буду Вам очень благодарна! :mersi:
  • Аватара пользователя
  • Mod Не в сети
  • Сообщения: 22
  • Зарегистрирован: июл 31, 2006 12:27
  • Откуда: Украина
  • Благодарил (а): 21 раз
    Поблагодарили: 40 раз
Если вы еще никогда не были во Львове, то мне кажется, что лучше всего пойти на экскурсию по городу. Есть такие экскурсоводы, два брата , одетые костюмы начала прошлого века, их все очень хвалят. Еще можно посмотреть старинные дома из разных регионов Западной Украины которые собраны в Шевченковском гае. Музеев много. Очень красивый оперный театр. Еще можно сходить на вернисаж, где продаются вышитые сорочки, резьба по дереву, картины, сувениры и п.т. посмотреть там есть на что.
А вот насчет остановиться, к сожалению, ничего посоветовать не могу, может кто-то из девочек подскажет. Наверное лучше забронировать номер в гостиннице зарание.
Вспомнила, в музее религии проводят костюмированые экскурсии ночью, говорят, что здорово. Музей еще и подсвечивается красиво.
справочник
  • Аватара пользователя
  • Дорогая Не в сети
  • Сообщения: 864
  • Зарегистрирован: окт 18, 2005 12:11
  • Откуда: Москва
  • Благодарил (а): 1469 раз
    Поблагодарили: 48 раз
Спасибо! :TY:
  • Аватара пользователя
  • Gallina Не в сети
  • Сообщения: 33
  • Зарегистрирован: мар 11, 2008 11:46
  • Откуда: Украина, г. Ровно
  • Благодарил (а): 159 раз
    Поблагодарили: 3 раза
Любі дівчата, прийміть і мене до Вашої спілки. Я з Рівного, а вчилась і трохи працювала у Львові, дуже люблю Львів і зараз досить часто там буваю по роботі і так.
Також купую у Львові пряжу саме в тому магазині біля Академічної, про який тут згадували. Непогана рукодільниця, вмію багато чого, але своїх робіт поки що не показувала. Може якось наважусь. Бажаю всім творчого натхнення і мати більше часу для втілення в життя своїх задумів.
  • Аватара пользователя
  • Анфа Не в сети
  • Сообщения: 400
  • Зарегистрирован: апр 28, 2008 18:30
  • Откуда: Украина, Львовская обл.
  • Благодарил (а): 4381 раз
    Поблагодарили: 265 раз
Привіт! Я з Львівської області. Приймайте в компанію. Може хтось допоможе. У нас у місті не можу купити гачки, думаю поїхати до Львова, але біда - не знаю не у вас магазини з нитками. Підкажіть, бажано не далеко від центру.
  • Аватара пользователя
  • Malenka Не в сети
  • Сообщения: 2767
  • Зарегистрирован: май 2, 2007 19:15
  • Благодарил (а): 1747 раз
    Поблагодарили: 1159 раз
Привіт!
Я з Чернівців. Скоро сподіваюсь побувати у Львові. Дівчата, підкажіть хороші магазини з тканинами і швейним приладдям (поближче до ратуші - місто знаю не дуже добре)
  • Аватара пользователя
  • Oksa Не в сети
  • Сообщения: 24
  • Зарегистрирован: янв 22, 2006 16:56
  • Откуда: Lviv
  • Благодарил (а): 88 раз
    Поблагодарили: 5 раз
[quote="Анфа"]Привіт! Я з Львівської області. Приймайте в компанію. Може хтось допоможе. У нас у місті не можу купити гачки, думаю поїхати до Львова, але біда - не знаю не у вас магазини з нитками. Підкажіть, бажано не далеко від центру.[/quote]
В магазині за памятником Грушевському, справа, є великий вибір гачків.
  • Аватара пользователя
  • Oksa Не в сети
  • Сообщения: 24
  • Зарегистрирован: янв 22, 2006 16:56
  • Откуда: Lviv
  • Благодарил (а): 88 раз
    Поблагодарили: 5 раз
[quote="Malenka"]Привіт!
Я з Чернівців. Скоро сподіваюсь побувати у Львові. Дівчата, підкажіть хороші магазини з тканинами і швейним приладдям (поближче до ратуші - місто знаю не дуже добре)[/quote]
Відразу на площі Ринок є два магазини з тканинами, зліва від Ратуші, якщо стояти до неї обличчям :).
Якщо пройтися по вулиці Краківській (веде до "Вернісажу"), то навпроти Преображенської церкви є ще один магазин, а зліва від церкви в бічній вуличці - ще один.
На проспекті Свободи є магазин "Гудзики" - там багато швейної фурнітури.
Наскільки ці магазини хороші - не скажу, довго не шию, доцька не дає. Якщо потрібно, можу розказати про магазини в інших місцях, ті які знаю-памятаю.
  • Аватара пользователя
  • Gallina Не в сети
  • Сообщения: 33
  • Зарегистрирован: мар 11, 2008 11:46
  • Откуда: Украина, г. Ровно
  • Благодарил (а): 159 раз
    Поблагодарили: 3 раза
Дівчата, ну що за порядки. Наша тема "втекла" аж на третю сторінку. Чи всі ще на канікулах відпочивають?
  • Аватара пользователя
  • Квітка Не в сети
  • Сообщения: 209
  • Зарегистрирован: сен 24, 2007 08:07
  • Откуда: Украина
  • Благодарил (а): 721 раз
    Поблагодарили: 218 раз
Ні, ми нікуди не втікли :D . Просто холодно (брр!) жахливо, і всі, певно, в"яжуть, в"яжуть, в"яжуть...
Я нагло себе примусила дов"язати напівлітній светрик, бо вже з весни валявся і ще безрукавку ажурну на подарунок з атласною стрічкою (кому вона треба на таку мряку :? ), а зараз із таким задоволенням товстенький шерстяний білий светр в"яжу. Напевно, буде з оленями :)
  • Аватара пользователя
  • Скад Не в сети
  • Сообщения: 10953
  • Зарегистрирован: дек 24, 2007 20:06
  • Откуда: Санкт-Петербург
  • Благодарил (а): 15413 раз
    Поблагодарили: 6966 раз
Девочки! Помогите советом, не знаю, что делать! планировала 9-11 октября быть во Львове. Но обстоятельства складываются так, что 13 утром, мне необходимо быть в Свердловске (он же Екатеринбург) прямого рейса изо Львова нет, а данных по украинским поездам у нас мало, да я и абсолютно не ориентируюсь, где какие ближайшие станции, чтобы поискать пути отступления. Самолеты мне тоже посоветовали только из москвы или Питера. Может посоветуете, какие могут быть пересадочные пункты, дальше я по справочной у нас уже сама узнаю. Если не смогу вовремя выбраться, придется отказываться от поездки во Львов, а я о ней так мечтала!
  • Аватара пользователя
  • Galya-knitti Не в сети
  • Сообщения: 2015
  • Зарегистрирован: авг 15, 2008 18:11
  • Откуда: Ukrainian west
  • Благодарил (а): 12614 раз
    Поблагодарили: 16702 раза
Привіт !!!Львів моє студентське місто!!!Універ Франка!
  • Аватара пользователя
  • Квітка Не в сети
  • Сообщения: 209
  • Зарегистрирован: сен 24, 2007 08:07
  • Откуда: Украина
  • Благодарил (а): 721 раз
    Поблагодарили: 218 раз
Вітаємо в нашій темі, Галя!

Гарні у Вас роботи! :roza:
  • Аватара пользователя
  • Gajechka Не в сети
  • Сообщения: 1855
  • Зарегистрирован: дек 24, 2007 10:35
  • Благодарил (а): 2059 раз
    Поблагодарили: 2714 раз
Всім привіт!!!
Я у Львові живу з 1992року.Вітаю всіх осиночок і вірю що нас тут з часом буде все більше і більше.
Ну і якщо розпочата така тема - пропоную обмінятися адресами магазинів де ми купляємо нитки чи тканини, фурнітуту чи наші любимі спиці та гачки.
Можливо хтось для себе почерпне щось нове і корисне.
Я закупляюся нитками в магазині "Пряжа" що знаходиться на Городоцькій біля "Сільмашу", щоправда там переважно турція, ще є такого плану магазинчик на базарі "ПРивокзальний". А де ви купляєте ниточки для в`язання, яких виробників?
Ответить
Вернуться в «География Осинки»