Есть ли Осинки во Львове?
    Все картинки темы
Список форумов -> География Осинки

Олечка, сочувствую, соболезную... Конечно, трудно смириться с потерей близкого человека, но пусть тебя утешает, что ей сейчас хорошо, значит за неё надо только порадоваться. А нам бы научиться применять в жизни правило: "Не откладывать на завтра то, что можно сделать сегодня", и дарить дуг другу больше радостей и любви.

Марина, так всё страшно и нелепо произошло. Они возвращались из санатория. То ли бомбилу наняли, то ли вёз родственник одной из трёх погибших женщин как это случилось

Оля, очень жаль, сочуствую. Как я боюсь гонщиков на трасе...

Но жизнь продолжается.
ВСЕХ С Воскресением Господним!!!

Оля,
співчуваю... 🙁 🙁 🙁
Дуже страшна аварія... 🙁 🙁 🙁
Справді не треба відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні...

Дівчатка, Христос Воскрес! Всіх вітаю, нарешті я в інтернеті 😃 Приїхала на Великдень до свекрів. Прочитала тільки останні сторінки, але рада, що ви збиралися знову. Я на Різдво в гостях теж читала форум, але не мала можливості відзвітуватися. Дякую вам за привітання з синочком. Я думала, що тільки на зиму переїду в Галич, а тепер виходить, що мушу чекати поки доця закінчить школу, бо дуже тяжко переводити дитину посеред навчального року. Ніби одна країна, повинні бути однакові навчальні програми, а на ділі виявляється багато відмінностей-- і канікули в різний термін, і предмети деякі різні, і зошити та книжки відрізняються ⁉ . Чоловік досі без роботи, в мене стрес, гроші закінчуються, а йому не везе. Деколи мені здається, що він її так шукає, щоб не знайти 😡 😡 😡 . Сидить собі в Львові, нас відправив в село, нічого його не напрягає 😈 . Але не будемо про сумне. Сподіваюсь скоро повернуся, хоча мені тут непогано, пташки щебечуть, насолоджуюсь чистим повітрям. Але дуже скучно, сусіди переважно літні люди або "малоп'ющі".
Анечка, ти вже працюєш? Мені теж цікаво зустрічатися з нашими осінками, незалежно від віку.
Оля, прийміть мої щирі співчуття. Заставляє замислитись над тим, щоб відкинути щоденні справи, бо їх не стає менше, а відвідати рідних і близьких, щоб не стало пізно.
Галя, платтячко просто клас! Напевне мені б шкода було віддавати, скільки праці вложено.
Оля-Гаєчка, нічого собі "развлекалочка", низький уклін твоїй усидчивості! Я недавно вишивала свекрусі набір серветок, то весь час тебе згадувала. Тобі не гикалося?
Всіх цілую, обнімаю, передаю величезний привіт! Збирайтесь, фотографуйтесь для мене, дуже скучила.

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!! ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!! ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!
ВСЕХ ПОЗДРАВЛЯЮ С ПРАЗДНИКОМ!!!
Оля, искренее сочувствую и соболезную 🙁
Оксаночка, нєа мені не гикалося, але приємно, що ти мене згадувала 😏
Девушки, я сегодня ночью отчаливаю на родину, вернусь в воскресенье утром. Не скучайте тут и будьте умничками!!! Всех люблю, целую!!!

Христос Воскрес! Мы крикнем в небеса!
Христос Воскрес! И станем мы добрее!
Христос Воскрес! Начнутся чудеса
И в мир огромный распахнутся двери!
В мир радости, удачи и добра,
В мир счастья, процветанья и везенья.
Во храмах прозвенят колокола.
Со светлым праздником, со Светлым Воскресеньем!

Оля, сочувствую Вашему горю.

Дорогенькі осиночки львівяночки з святами вас і смачноі паски.

Хай мир у серці Вашому панує.
Хай ангел божий щастя Вам дарує.
Ісус Христос - здоровя шле з небес.
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Христос Воскрес 😃
Дічата, привіт, я новенька в вашій темці, випадково її знайшла, через гугл, хоч Осінку читаю давніше - не знала що тут є регіональний підрозділ 😃
Я зразу з запитанням, яким і привів мене в цю тему великий гугл - де в Львові можна купити ниточки для в"язання. Якось спілкувалася з однією жіночкою, вона сказала що десь недалечко від Привокзальної є магазинчик, де ниточки з Італії є , в бобінах, і в моточках, повно кольорів - розхвалила, а точного орієнтиру не дала. Я вже сходила все пішки в сторону Костела і цирку - не знайду ніяк. Підкажіть, може не в ту сторону ходжу? Я не з самого Львова, і буваю не щодня там, десь вона казала в районі 2 зупинок 12 тролейбусу або трамваю, не пам"ятаю точно. Ось такий плутаний орієнтир.
Поможіть будь ласка знайти , ниточок хочеться 😃

Привет, Bugabu Возможно, это магазин Трикотаж, ул.Городоцкая, 209
По описанию подходит 😏 Даю ссылку на карту.Там и расписание работы магазина.
Тыц

Ясно, спасибі! Певно таки не в ту сторону ходила, вірніше до Скрині дойшла - і все. Маю велику надію, що то той магазин 😊
Бо більше навіть не знаю де ще знайти ниточки в бобінах в наявності 😕

Давно там не была, магазин хороший и был выбор, интересно будет прочитать ваши впечатления, как и что там сейчас, чем порадовали себя.

Тільки що я була в магазині на Городоцькій...
Там найбільший вибір ниток в бобінах у Львові (з того, що я бачила...). Є нитки в бобінах з Італії, Латвії, Сум... Віскоза, шовк, півшерсть, акрил 100%... Також є нитки в моточках, але кількості невеликі (до 500 г)...
Потім поїхала звідти на Південний і купила кілограм розового віскозного шовку собі... Накінець-то буду робити щось для себе... 😂 😂 😂
Оля, дякую за наводку!!! Я там була колись дуже давно, навіть не знаю точно - коли... 😋


 
 
 

 
Авторы
Теги
Упоминания