Наборная техника от WWWIKA
    Все картинки темы
Список форумов -> Вязание -> Ирландское кружево

Мариночка! Девочки!Я тут видеосъемками увлеклась.
А тюльпан послужил мне моделью для демонстрации МК по вязанию сетки в ирландском(наборном) кружеве.
Светик тебе спасибо за вдохновение.💟 💟 💟

на фотохостинг →
- YouTube
В скобках указала сколько весит видео.
0.Материалы(инструменты ) для ирландского кружева.(3,74 МБ)
1.Как прикрепить элементы к выкройке .(2,36 МБ)
2.как заправить нить при вязании нерегулярной сетки.(5,12 МБ)
3.Как правильно вязать цепочку в ирландском кружеве.(5,76 МБ)
4.Нерегулярная сетка постановка руки.(10,4 МБ)
5.Прикреп слева при вязании нерегулярной сетки.(8,84МБ)
6.Прикреп слева СБН,СН,С3Н.(8,6 МБ)
7Прикреп справа ПСТ,СБН,СН.(7,16 МБ)
8.Прикреп с помощью столбика с 5-6 накидами.(7,17МБ)
9.Прикреп к шнуру гусеничке.(4.41 МБ)
10.Нерегулярная сетка в виде филейной сетки.(27,6 МБ)
11.Нерегулярная сетка с пико.(25,9 МБ)
12.Нерегулярная сетка с витыми узелками(вар 1)(16,8 МБ)
13. .Нерегулярная сетка с витыми узелками(вар 2,3)(15,4 МБ)

Нажмите, чтобы читать дальше ▸

Вика!!!
На одном дыхании просмотрела МК и видео по любимой ирландии.И сейчас по доброму завидую тем девочкам, которые только начинают постигать это мастерство.Стоит только зайти к Вике в гости и многие вопросы отпадают сами собой.Эх, и я бы сама может сделала бы меньше ошибок, появись ваши бесценные уроки раньше.Для себя открыла много нового и интересного.Подписываюсь под всеми предыдущими отзывами.Спа-си-бо!!! 💟 💟:TY::TY::TY:

Девочки,хочу вам представить интересный проэкт,который состоится у нас в городе Херсоне.
Цитата статьи на сайте ART portalhttp://www.artportal.org.ua/?page=events&newetype=3&m=68&aid=304
Міжнародне бієнале Симпозіум і Виставка з Художнього Текстиля "Скіфія", що відбувається у Херсоні, відзначатиме у червні 2004р. десятиліття своєї діяльності. За 10 років проведено 5 симпозиумів/виставок, 2 конференції/виставки, пленер, виставка мінітекстиля. Це єдиний престижний міжнародний симпозіум та виставка з художнього текстиля в Україні на європейському рівні, який включає освіту, показ моди (art to wear), культурний спадок, а також майстер-класи та пленер та
збирає професійних найсміливіших художників, які можуть і не бояться конкурувати з метрами світового текстиля, і вигравати.
Ця подія-бієнале. Вона є приватною ініціативою членів Європейської Текстильної Мережі Людмили Єгорової та Андрія Шнайдера і не залежить від будь-яких державних структур. Це перша на Україні мистецька подія, вільна від будь-якого тиску.
Бієнале було представлене на Конференціях Європейської Текстильної Мережі в Росії, Англії, Іспанії, на Форумі Культурних Мереж Ради Європи у Франції, на "Convergence" в США та ін., так, як на початковій стадії першим завданням було представити це бієнале якомога ширше на міжнародному рівні. Головною метою організаторів було подати Україну як країну з потужним творчим потенціалом та великим культурним пластом та кооперація з культурними регіонами Чорного та Середземного морів із спеціальним фокусом на текстиль, і тому першими були запрошені спеціалісти з цих країн. Після проведення Першого Міжнародного Симпозіума та Виставки “Скіфія” у 1996 році чорноморський текстильний регіон прокинувся. Були відновлені старі текстильні події (трієнале та бієнале) та з'явились нові. Організатори раді знайомству з усе ширшим колом колег і бачити їх та їхні роботи на симпозіумі та виставці “Скіфія", як представників Середземноморського та Чорноморського регіонів. Але звичайно це не означає, що можуть брати участь лише країни з цього регіону. На Симпозіум, виставку та векшопи запрошуються художники та спеціалісти з усього світу. Починаючи з 1996 року спеціалісти по текстилю з 32-х країн - Англії, Аргентини, Австрії, Бельгії, Вірменії, Греції, Грузії, Голандії, Данії, Ірландії, Іспанії, Ісландії, Італії, Канади, Молдови, Норвегії, Німеччини, Південної Африки, Росії, Румунії, Словенії, США, Тайваню, Туреччини, Франції, Фінляндії, Швеції, Швейцари, Польщі, Японії, Південної Кореї та України брали активну участь у виставках та симпозіумах, а також були присутні представники Ради Європи.
Міжнародні виставки включали гобелен, батік, квілт, шиборі, повсть, бісер, вишивку, аплікацію, папір, об'ємний текстиль, інсталяцію. Три кращі роботи нагороджувалися медалями. За ці роки медалями були нагороджені:

1998 рік
Граціела Самрей (Аргентина) Андрій Шнайдер (Україна) Ольга Бринцева (Україна)

2000 рік
Наталка Шимін (Україна)
Ліло Шеєр (Швейцарія)
Галина Полоз (Молдова)

2002 рік
Номура Шоко (Японія)
Ольга Парута-Вітрук (Україна)
Алі Ялдір (Туреччина)

2004
Біргіт Аматер (Франція)
Сейко Атсута (США)
Тетяна Власенко (Україна)

Виставка допомагає представити нових художників і допомагає глядачам бути поінформованими про національні та міжнародні напрямки текстиля. Симпозіум дає можливість більше дізнатися про текстильні події в усьому світі.
Кольорові каталоги 1996, 1998, 2000 років були видані завдяки фінансовій допомозі Швейцарської Ради з Мистецтв. Ця подія була підтримана Радою Європи, Європейським Фондом Культури, Європейською Текстильною Мережею, UMC.
З 1995 року організатори акумулювали світовий досвід професійних текстильних майстер-класів.
2000 - майстер-клас з повсті під керівніцтвом Маргрет Рідль-Мюллер (Німеччина) та Елске
Страатсма-Броувер (Голандія), досвідченими та відомими художниками з повсті.
2001 - майстер-клас з квілту під керівництвом Бернадет Майр (Німеччина).
2002 - майстер-клас з шиборі, фарбування індиго та паперу з шовку під керівництвом Ольги
Турвітт (Англія), майстер-клас з петчу Магріт Копф (Німеччина), конструкції з шкіри
і повсті Алі Ялдір (Туреччина).
2004 - майстер-клас з паперу ручного виготовлення "козо", під керівництвом Сейко Атсути (Японія).
Було прочитано 110 доповідей кураторами музеїв, викладачами університетів, художниками.
Людмила Єгорова Організатор та голова проекту „Скіфія"

Я участвовала в биенале в 2004 году и представляла коллекцию моделей,выполненных в ирландской(наборной технике).(Я справа в сером)
на фотохостинг →

Вика, а в этом году "Скифия" состоится? Ты будешь участвовать?

Вика, видела в инете ,последние выпуски" Дуплета" с твоими работами. Очень понравилось платье с ассиметричной застёжкой и декором из маков. Это валяные? Очень оригинально . Подробнее о модельке не расскажешь. 💟
И ещё я запала, на кардиганчик. 😃 Тож с маками, но уже ирландскими. С красной юбочкой, просто улёт!!!!!!!!!!!!!!!!!! ✌️ ✌️ ✌️ ✌️ ✌️
Приятно видеть твои работы. Они всегда притягивают взгляд оригинальностью и новизной. И я так горжусь, что знакома с тобой. Всем подружкам показываю и рассказываю.

Димарина

Вика, видела в инете ,последние выпуски" Дуплета" с твоими работами. Очень понравилось платье с ассиметричной застёжкой и декором из маков. Это валяные? Очень оригинально . Подробнее о модельке не расскажешь. 💟

Это обычный кардиган из полушерсти,выполнен на машинке.А аппликация из маков и еще там использованы клубнички.Я в начале своей темки показывала их.
на фотохостинг →
Кардиган маковый,сборка сеткой.
на фотохостинг →

То,что ты думаешь платье(ну так одели стилисты)-это жилет ,с ассиметричной застежкой,там валяные листы прибиты-приваляны к полотну.А вот застежка-это пуговицы из полимерной пластики ,я заказывала у украинской мастерицы Taniya Belle(я познакомилась с ней в ЖЖ).Пуговица имитирует серединку мака.

на фотохостинг → на фотохостинг →

Ой, Вика!!!!! ⁉ Жилет и платье, это одно и тоже произведение???????????????? ⁉ ⁉ ⁉ ⁉
Вот это да!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Круто!Мне платьем офигенно понравилось. А жилеточку помню, видела 😃
От маков, опять спать не буду. Хоть не заходи в инет.

Мне платьем офигенно понравилось.

А мне не очень,уж чересчур коротко для платья!!!!
Мариш,спасибо,ты моя вдохновительница,это благодаря тебе я стала приваливать к полотну,а то все переживала,как оно себя поведёт!

Вик, это модель длинная 😂 😂 😂 , а на росточек поменьше, само то будет! ✌️
А, уж ,как ты меня вдохновляешь 😘 🤗

Хочу выразить большое спасибо за обучающие ролики,это клад.Очень мечтаю связать себе что-то в этой технике.Теперь многое понятно стало.Шикарное видео.

Виктория! Огромное спасибо за ролики! Не даром говорят, что лучше один раз увидеть. Спасибо, что делитесь своим мастерством 😃

Светочка,спасибо!
🤗 📸 🎉 😍

Виктория!!! Хочу выразить Вам благодарность и восхищение!!! Уроки Ваши очень хороши и выполнены мастерски, все понятно.
Замечу кстати, занимаюсь еще машинной вышивкой, так один товариЩь с Кишинева (в целях этики не буду говорить конкретно) уроки по программе вышивальной продает в сети, и стоят ого-го сколько, да и по отзывам не очень простые.
Так что Виктория дай Вам Бог здоровья и счастья, сколько девушек были рады Вашим урокам и помощи! И клиентов хороших побольше!!! 😘

Sg_e
Это всего лишь азы,и об этом было расписано и показано неоднократно,пример такого отношения нам показала Мирослава,открыв одну из лучших обучающих страничек ,тут на осинке.
И как результат-посмотрите сколько мастеров выросло ,чьи работы достойны публикаций в журналах...
Без общения не будет прогресса,движения,развития техники.

Вика поздравляю с публикацией.Красивый кардиганчик для лета самое то.Интересная планочка не разберу это брюгге?


 
 
 

 
Авторы
Теги
Упоминания