"ФОРТУНАТА" - пряжа из Италии в бобинках
Тема открыта до 19.05.2019 11:56
Что это значит?

Все картинки темы
Список форумов -> Вязание -> Магазины пряжи

🎈 🎈 !!! Приглашаю всех на наш сайт: Интернет-магазин пряжи в Украине Фортуната. Цены на пряжу🎈 🎈

ДЕВОЧКИ, ПРИГЛАШАЮ ВСЕХ НА НАШУ СТРАНИЧКУ В " ИНСТАГРАМ" !

🚩 🚩 🚩 ДЕВОЧКИ!!! У КОГО ЕСТЬ СТАРЫЕ НЕОПЛАЧЕННЫЕ БРОНИ, ПРОШУ ОПЛАТИТЬ ИЛИ ХОТЯ БЫ ПОДТВЕРДИТЬ СВОЕ НАМЕРЕНИЕ В БЛИЖАЙШЕМ ВРЕМЕНИ ВЫКУПИТЬ ПРЯЖУ. В ПРОТИВНОМ СЛУЧАИ БРОНЬ БУДЕТ АВТОМАТИЧЕСКИ АННУЛИРОВАНА ! 🚩 🚩 🚩

1) ОТЧЕТ ОБ ОПЛАТЕ заполнять каждый раз после оплаты. 📌

2) ЗАЯВКА НА ПОСЫЛКУ заполняется только тогда, когда вы хотите чтобы вашу посылку отправили. После заполнения формы никакие корректировки по заказу не принимаются.

Просмотреть архив ассортимента можно ЗДЕСЬ

🎉 НОВОСТЬ!!!!! Преодоление границ Пряжа от "ФОРТУНАТЫ" уже в твоих руках.
Пересылка в РОССИЮ, БЕЛАРУСЬ и КАЗАХСТАН по низким ценам!!!

Нажмите, чтобы читать дальше ▸
Все картинки темы

То тільки анонс, бо я ніяк не можу це нормально сфотографувати) 100% меринос кольору пудри і одна нитка тонюсінького (6000/100) шовку такого ж кольору. Скажу лиш, що це - сукня кокон (гавторська фантазія), і така сама має (колись) бути для молодшої доньки 😏

less, Фев 22, 2019
less

Дівчата, нагадайте, плз склад і метраж пряжі Goghen (Linsieme)! Щиро дякую, ваша Леська) 💋

20% кашемир 45% меринос 20% вискоза 15% РА

1700 м / 100 грамм

Filata,

, пряжу посмотрели но к сожалению такого оттенка ничего не нашли.

Спасибо большое за внимание .

На счёт сайта , спросим у ребят что это может быть и что с этим делать. Надеюсь нам удастся решить эту проблему.

уже всё работает. 😃
Люблю Ваш магазин .
Жду скидки 😏

🎉 Девочки, с сегодняшнего дня на нашем сайте вы можете приобрести очень красивые кружева и мех!! 🎉

Девочки-хозяюшки!
Заказ 911 получила 😘
Щиро дякую.

От що виходить, коли взяти в дівчат МАЙЖЕ молочно-сірий мериносик і поженити його з МАЙЖЕ білим (замовниця хотіла ДУУУУЖЕ світлий сірий колір). Фасон придумала вона, а я запропонувала на знімному снуді зробити градієнт. Зайве казати, який він мягенький і притульний. 600г, в 6 ниток. Всіх цілую, ваша Леська 💋

Voronok, Фев 26, 2019
Voronok

Девочки-хозяюшки!
Заказ 911 получила 😘
Щиро дякую.

Вам спасибо 🌸

less, Фев 28, 2019
less

От що виходить, коли взяти в дівчат МАЙЖЕ молочно-сірий мериносик і поженити його з МАЙЖЕ білим (замовниця хотіла ДУУУУЖЕ світлий сірий колір). Фасон придумала вона, а я запропонувала на знімному снуді зробити градієнт. Зайве казати, який він мягенький і притульний. 600г, в 6 ниток. Всіх цілую, ваша Леська 💋

Леся, як завжди на висоті 😍 . Напишіть в інстаграмі коментар про розхід. Ми якраз збираємо інформацію 😘 https://www.instagram.com/p/BuIxKfGDD0t/?utm_source=ig_web_copy_link

Filata, Фев 28, 2019
Filata

... Напишіть в інстаграмі коментар про розхід. ...

Заподіяно)

Добрый день:)
Наташа, посмотрите, пожалуйста, есть обе мои формы, и об оплате, и на отправку?
как-то я потерялася... Гадя Петрович Хренова 😈

Lizavetika, Мар 01, 2019
Lizavetika

Добрый день:)
Наташа, посмотрите, пожалуйста, есть обе мои формы, и об оплате, и на отправку?
как-то я потерялася... Гадя Петрович Хренова 😈

Припомните число +-, когда заполняли, пожалуйста 😃

Filata
Lizavetika
Нажмите, чтобы читать дальше ▸

Припомните число +-, когда заполняли, пожалуйста 😃

сегодня! по 707-му заказу

Наташа, добрый день. 🔔
Сегодня сделала проплату,все заявки заполнила,прошусь на отправку.Прошу выслать номер ТТН. Спасибо. 🌸

Як відпочивають генії? Та ніяк. Відволікаються вони. Іменитий композитор кидає посередині дороги крупну поліфонічну форму, де такт займає цілий рядок і починає писати польки та етюди, фізик-ядерщик вишиває хрестиком, ну а Ваша Леська – як не сідає на ровер, то...переключається на інший светрик 😂 . Часом так буває, – всі ми живі люди, – ситуація заходить в глухий кут і треба подумати. І от поки я думаю, руки в'яжуть щось просте і неважливе) Так і з'явився оцей чорнявий, – якщо врахувати, що на нього я витрачала часу не більше, ніж півгодини за раз, то можете собі уявити, сільки разів та ситуація бувала тупіковою😂. Ну а щоб надати всьому тому проекту якогось змісту, широкі рукави зі спущеним плечем отримали грайливі зав'язочки. Як там ті геніі називають свої безсмертні опуси? Полька муха? Вальс-жарт? Ну що ж, нехай буде – Вальс-жарт. Всіх цілую, Ваша Леська 💋
Мохер Kidpai - М308 і нитка чужого чорного кашеміру

Доброго дня, дівчата!
Написала особисте повідомлення, чекаю на відповідь 👀
Всім гарного весняного настрою!!!

Авторы
Теги
Упоминания