Картинка

ссылка картинки →

Краткое содержание сообщения:

Обожнюю цей момент, коли роботу закінчено, запаковано, сфотографовано і вона готується до зустрічі зі своєю власницею. А я в очікуванні зустрічі хвилююсь і смакую: "Сподобається? Не сподобається? Чи приживеться? Чи стане улюбленюю?..."
І чим більше мені подобається майбутня власниця, або зв'язана річ (а часто буває так, що і те, і те), тим більші мої хвилювання)))
Цього разу теж так було, бо замовниця, хоч і я і не знайома з нею особисто, а тільки через ФБ, завжди була мені симпатична. Тому, коли вона попросила зв'язати їй кофтинку на короткий рукав, яка би пасувала в офіс, я з радістю погодилась і запропонувала їй Ральфа). Ми шукали щось бежеве, або світло-сіре, зупинили свій вибір на Н89 art. Haran (с розоватым оттенком, телесно-розовый), бо на фотографії він виглядав бежевим. Та сподівання наші не виправдались. Він виявився зовсім не бежевим, він був.... о небо! Розкішний пудровий колір, шляхетний, як нецілована королівна з казкової країни, ніжний, прекрасний і непристойно модний у цьому сезоні!!! Це ж не один хом'як поліг к нерівній боротьбі за такий колір, бо його вічно ніде немає, а мені він звалився, як сніг на голову! Я тримала у руках це диво і думки набігали одна на одну: 1) Наталя(клієнка) просила беж і я ій обіцяла беж. А як ій не сподобається? 2) Це писк моди сезону і я отримала його ПРОСТО ТАК!!! 3) Наталці підійде, бо вона гарна блондинка з правильним овалом оличчя і на фотографіях на ФБ завжди приємно усміхнена, їй не може не пасувати! 4) Якщо не дай Бог ій не подобається рожеве, то...Я САМА ЙОГО З'ІМ!!! Але Наталі сподобалось) І їй дуууже пасує, я вже бачила її фото, а ще вона написала і сказала, що чоловік був у шоці і спитав "як таке можна взагалі зв'язати руками?" Чоловік мені подобається заочно прямо вже!)
Светрик, хоч і не поровся ні разу, але в'язався довго, тому я таскала його за собою по світу, де тільки можна було, а щоб у літаку (ну яка притомна в'язальна маньячка витримає 5,5 години у літаку без роботи?) не відібрали спиці, то я собі купила отакі маленькі піцики 😂 з дерева. Спочатку було дивно, але я до них так звикла, що тепер все, що довше за них, мені здається доооовгим, як колія Львів-Перемишль) Але, я думаю, це пройде. Після тих мандрів светрик дістав назву "мейд-ін-гран-канарія" 😂
А витратила я на нього 265 г того цілого Haran у три нитки, але додала ще тонееееньку (6000м/100г) ниточку шовку такого ж кольору, який теж брала тут і який не підійшов у роботу через свою товщину (щось я промахнулась) і лежав без діла. Шовк надав цьому ділу форми і ще більш шляхетного відблиску, ледь помітного
Спиці №2,5, розмір ХL
Всіх цілую, ваша Леська)
Ще допишу: найточніше колір вийшов на фото з ялинкою)

[img]https://pic.oscdn.net/pic/11175407/t[/img]
[img]https://pic.oscdn.net/pic/11175407/p[/img]
[img]https://pic.oscdn.net/pic/11175407/m[/img]

Форум: Магазины пряжи     Тема: "ФОРТУНАТА" - пряжа из Италии в бобинках
Filata

Рег.
30.05.2012
Сообщ.
12187

Дек 21, 2017 18:55
  Форум: Магазины пряжи     Тема: "ФОРТУНАТА" - пряжа из Италии в бобинках
less