VovnaShop - магазин пряжи в Украине.
Тема открыта до 05.08.2017 17:52
Что это значит?

Все картинки темы
Список форумов -> Вязание -> Магазины пряжи

Рег.
26.09.2012
Сообщ.
1185

Ноя 23, 2016 01:53 | VovnaShop - магазин пряжи в Украине.

Мы рады приветствовать Вас в нашем магазине

на фотохостинг →

Меня зовут Татьяна.
Предлагаем пряжу от Итальянских производителей.
Наличие пряжи смотрим здесь
Google Фото

Хлопок

Лен

Шелк

Меринос

Смесовки

Альпака, Альпака+

читать дальше

Все картинки темы

Танечка, посылку получила. Спасибо за пряжу и за сюрприз!!! roza roza roza roza
Про образцы написала в личку.

Света вяжите с удовольствием Cock .

Добрый день, Таня, сегодня курьер с Укрпочты доставил мне посылку. Ниточка очень понравилась, удивила своей аристократизмом вот эта ниточка 0_16c15d_358e26bc.jpg, и розовая смотрится шикарно, с мохером я уже знакома. Спасибо за образцы и за сладости. До фото отчета сладости не дожили:)
на фотохостинг →

Оксана спасибо. Очень красивое фото. Лгких петелек.

Доброго дня. Стосовно доставки Укрпоштою. Сьогодні моя сестра відправляла посилку за 12 з копійками. Існує стандарт, експрес, але ніхто не відміняв звичайну посилку. Різниця в тому (як пояснили дівчата у відділенні), для посилки треба ще заповнювати бланк. Ну, і, звичайно, краще все самій наклеїти (адреси маю на увазі). Бо за це теж кілька гривень плюсом йде.

Дякую Юля. Так про стандарт сказали і про експрес (який мало чим відрізняться від інших, хіба що ціною) теж сказали, а от за прості сказали що можна відправляти тільки пенсіонерам Hm... .

Доброго дня
цікавить, чи ще є в наявності Urubamba viola, та, про всяк випадок, точний залишок і бронь коротенька.
дякую.

Tanya 72, Май 16, 2017
Tanya 72

Дякую Юля. Так про стандарт сказали і про експрес (який мало чим відрізняться від інших, хіба що ціною) теж сказали, а от за прості сказали що можна відправляти тільки пенсіонерам Hm... .

Моя сестра точно не пенсіонер. Хай БАМАЖКУ покажуть. Чітко сказала, что треба відправити, як "посилку", не "укрпошта стандарт". Калькулятор на сайті все дає розрахувати. І ніяких приміток немає. Це вже "рішення" працівників певних відділень. І вони просто використовують незнання наше. Хай роздрукують тарифи. Врешті решт, є гаряча лінія.

Мабуть треба так і запитати, щоб ні в кого не виникало бажання зловживати Mr. Green

Танечка, спасибо! Всё получила. Спасибо за подарочек, приятно! А пряжа просто сказка, цвет шикарный!

Катя мне очень приятно что пряжа понравилась, ниточка бесподобная, шелковистая. Приятного вязания. И ждем с хвастиком Cock .

Добрий день, сьогодні забрала посилку. Нитки дуже сподобались, я взагалі фанатка твіду. Окремо велике дякую за величезну кількість зразків. По-іншому поглянула на деякі нитки (колір, якість). А яким приємний був солодкий сюрприз!!! Очень-очень благодарен!

Таня очень рада что пряжа понравилась. Я после знакомства с Итальянской пряжей и сама много к чему отношение поменяла Cock . Приятного вязания.

Tanya 72, Май 17, 2017

Tanya 72
Танюшка, добрый вечер. Счёт оплатила +15 грн УП.
Если возможно, то отправьте мне НП, разницу сброшу на карту

Авторы
Теги
Упоминания